Teksti Origjinal

Nese sonte vjen afer meje
ti e mir ... une prej teje
Shum kam qef me t'pa sy me sy
... veq me ty

Edhe pse ende nuk me thu
buzet po te digjen per mu
Se nuk vjen tani pa kanga
...

Ref (2x):
Fol qka ta don zemra
mos e kqyr per pak
Krejt qka don prej meje
sonte do ti jap

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020