Teksti Origjinal

2x
Nje dhurat te jap kujtim
per ty o shoku im
ne nje bank gjithmon jemi ulur
me mbaj ne mendim
2
Nat e fundit,nat e fundit
z'bashku po vallzojm
shok e shoqe profesor
ne po maturojm
2x
Dy lot nga syt e mi
ne zemer shum merzi
do t'mungoj klasa
edhe shkolla edhe kjo shoqeri
2x
Nat e fundit,nat e fundit
z'bashku po vallzojm
shok e shoqe profesor
ne po maturojm

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020