Teksti Origjinal

Qa pi thom do fjal shperthyse
sikur bertham me koh shtyse
.................................
.................................
se qashtu ka mi ardh vakti ati t`keqit
qe ja ka kthy zotit shpinen e u kap me dreqin
.................................
.................................
Ref::
Ti je Gabel e Rrenc i Flliqt
pot Boj Be qe t`Rrzoj me ni Gisht
Je Xheloz qe Repi jem Osht pa Vitamina
Repin e Juj jau Blej Ju Kom Lon Viktima

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020