Teksti Origjinal

.................................................
... u kthym tjert mi shti nshkoll
Me teknikat tmija ju gjuj drejt ne vorr
Jom te veni nqytetin e osllerav
Bay bay havera shihmi tjera hera
Mirsevini kjo osht zona bossav

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020