Teksti Origjinal

Reptura 1 (FuLzAn-G)

Tu e lyp m'barim pa e pas fillimin
po kshyri mja qit meniher perfundimin
ey men un t'jap men se per rep jap jetem tem
me T-Tllasyn n'ket sen ta dridhi gjdo ven

e di se ki let real rap me kuptu
je msu me komerciala per club kejt tu knu
amo qe ku mki une sjom VIP
feelite ket sen qe une po ta bi

nashti foli shum po sosht shum problem
shum osht me rensi njerzt dojn mu kon n'ven tem
a pe nin men shum krenona per ket ven tem
kamnik lind rrit jom ko me dek n'ven tem

ku pot dhem kur pe nin senin tem
Gilan shoku jem ty t'len kejt pa men
ket qim nane nuk e len s'flen kurr s'flen
se e bon se mbaron tradita neve na vazhdon

Refreni:

Nuk pot shkon men nuk pot shkon ky sen
nuk osht per ty leje kejt shoku jem
e di t'doket let me kap leter me shkru
po a pe she qe spo din me knu

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020