Teksti Origjinal

ref2x:
Ndoshta di me knu ma mir se un po tru mashum ski
Ndoshta di me fol najsen boll se ta qi at famili
Ndoshta mu kari nuk um han a ki a ski sy
Ndoshta ylberi me Rrebelin prap back u kthy

Baba prap u kthy me ni allti e me dy sy
a ke ik a je aty mu kari sum han per ty
Ndoshta menon qe je djal shum i trent
BLG me Trimi.G ti dridhin ato ment
Trimi.G Rapi i ri po sillet si VIP
nanen po jav qin me gjith at famili
Familia juve per mu leider kurgjo svlen
se BLG senet qe i vyn me lek i blen
Zanin mos te jav ni se ne goj un jav shti
femnat e tua ne pidh ti zo ti qi
Kshtu qe mor djal mos ha shum me fjal
se ski me guxu prej deres ti me dal

ref2x:
Ndoshta di me knu ma mir se un po tru mashum ski
Ndoshta di me fol najsen boll se ta qi at famili
Ndoshta mu kari nuk um han a ki a ski sy
Ndoshta ylberi me Rrebelin prap back u kthy

Kush kari je ti mor djal qe mthu qe ki veq fjal
kallxoj nanes tane qe sod ne qytet ko me dal
Ko me dal ne qytet ne mes te Ferizajit
ko me ja rras ne both e me ju qu ne gugj te karit
Kur del ti ne qytet SBK e ki ti perpara
met kallxu se BLG kur tju qohet bon gara
Bon gara se kari nuk um han per trimat e tu
se kur t mu qohet e hani nkrye ka ni dru
Une spo thom qe jom i mir po si un kerkun ska
Ska se BLG ty ko met vra
Vra krejt i kom un oh shka
Shka ko met qu ne hava

ref2x:
Ndoshta di me knu ma mir se un po tru mashum ski
Ndoshta di me fol najsen boll se ta qi at famili
Ndoshta mu kari nuk um han a ki a ski sy
Ndoshta ylberi me Rrebelin prap back u kthy

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021