Teksti Origjinal

pritem zane pritem mes lulesh tek lumi
do ti bie zyles moj po te zuri gjumi
pritem zane pritem mes lulesh tek lumi
do ti bie zyles moj po te zuri gjumi
opo sec mu duke si zana ne uj..
bukuria jote ben tgjitha te vujn...
opo sec mu duke si zana ne uj..
bukuria jote ben tgjitha te vujn.
pritem zane pritem mes lulesh tek lumi
do ti bie zyles moj po te zuri gjumi
pritem zane pritem mes lulesh tek lumi
do ti bie zyles moj po te zuri gjumi
ti dallon nder shoqje ato si ti sjane..
se ti ke ca naze qe ato si kane..
ti dallon nder shoqje ato si ti sjane..
se ti ke ca naze qe ato si kane..
pritem zane pritem mes lulesh tek lumi
do ti bie zyles moj po te zuri gjumi
pritem zane pritem mes lulesh tek lumi
do ti bie zyles moj po te zuri gjumi
kur te shoh nga large te lare me drit..
dhe kur me afrohesh me shton sekelldin..
pritem zane pritem mes lulesh tek lumi
do ti bie zyles moj po te zuri gjumi
pritem zane pritem mes lulesh tek lumi
do ti bie zyles moj po te zuri gjumi

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021