Teksti Origjinal

Verz.1
Qe kush o ka vjen hip hop o ka te bjen
1 Gold o n'ven tjert presin ne ren
vi si mc ka tum lypsh ti um ki
jom vet i 2 me ni Allti
kshtu qe ngo M.F emri jem kushton shtrejt
sjom ka rrej se ni shok e kom DJ-ej
Rap star me ni emer shum t'flakt
emri jem anonim me shum pas ardhes

Ref:2x
kshtu qe ngo na
jem ka vina prap
rap stars per
hip hop shum i kallt

Nese se dini ka o dera qe vjen
Goldi me havera 1 sen shka e kena
mos boni zhuuurm ammateraaa
na jena kan edhe jena rap stars me havera
do repera amatara mos bojn qudi na jena kan
edhe jena number on shqiptari qa po don ti
ma shum me ni sen un boj Buum
po vje goldi me hita te ri po i palon
dobsirat qe i ka merzii qa po menon ti
hajt gallxom se une jam number one
ti po menon po une kom dhipa me toon

Ref:2x
kshtu qe ngo na
jem ka vina prap
rap stars per
hip hop shum i kallt

Verz:3
Po vi per heren e tret ni sen ma prefekt
ti s'guxon mem prek se t'la me defekt
ju jeni 0 kur une jom on
gjdo sen shka e boj tkalli me shka muj
me ni sen keksi ta kalli indeksin
mos ma hhh fort po kqyre qysh e dhezi
qa po don ti ma shum veq hajde thuma
qe ku o 1-nishi t gjun si me bumma

Ref:4x
kshtu qe ngo na
jem ka vina prap
rap stars per
hip hop shum i kallt

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020