Teksti Origjinal

X2
As ni fjal djal nuk ta luj merri zemer Shkruj mos e le asnje met mbet per Dashni tvertet

X2
Ti ne zemren time
Bota le ta din e
E une zemres tende
Qkat lyp ka mej dhan e

X2
Me pas dal me tjeter vajz tdilshin Njeqind fjal
Me pas dasht tjeter kond rahat stkisha lan

Ti ne zemren time
Bota le ta din e
E une zemres tende
Qkat lyp ka mej dhan e

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020