Teksti Origjinal

Reptura 1 (Swizzy)
vetem zoti e din se qysh pe ndi veten
vetem zoti e din se pa ty e humbi jeten
vetem zoti e din se e lidhi zemren tonde me temen
ti je dhurat e zotit ti je ajo qe ma vjedhi zemren
ti em ki msu me dasht ti gjithqka em ki msu
ti je ajo qe u ra ne zemren tem e kurr ska mu qu
ku po tkqyri sikur deti i kaltert ato dy sy
zemer une jetoj vetem se vdes per ty
a o qekjo hera e par a thu a jom dashuru
se po endrroi e vi e thom se e jetoj jeten tonde a thu
cfar mendimi osht kjo ndego nihere me sy
se toni muj me ndal diten e gjithmon mu kon me ty
un po e jetoj ni moment qe po ta kallxon historin
e nqit moment loqqk e kom gjet dashurin
qishtut tu mendu per jet bashk me ty e mu martu
en ni kervet me humb en ondrra kurr mo mos mu qu

Ref. (Swizzy)
jeta pa ty mdoket ferr pa ty terr mdoket cdo dit e naaat
du met pas afer e me ty me gjet faat

Reptura 2 (LiL GeniuS)
Noshta Do sene i boj e nuk i menoj
Noshta kto tjerat qe i menoj Une nuk i boj
Se dashnia Nuk ish loj me kqyr kush hup kush fitoj
Dashnia jem Per ty Osht e madhe e o rrjedhoj E
Seneve tjeteS Realitetit e tvertetes
Qka do qe boi e qe Mendoj nuk ja mar inati vetes
Se e di qe e kom nkra Dikond qe mperkra Gjithka.
Nuk e kthej Une Kurr kryt mbrapa se me ty po i boj kta hapa
Apet Deri sa tdes Bejb kom me kon me ty
Dua vetem ty qe te shoh me sy
Je e vetmja per mu qe nty jom tu mendu
Zemren e kom tmadhe se nty jom dashruu
Bejbbb..

Ref. (Swizzy)
jeta pa ty mdoket ferr pa ty terr mdoket cdo dit e naaat
du met pas afer e me ty me gjet faat.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020