Teksti Origjinal

Rep.1 Gold MC

1 Hap Perpara 1 Shtyze Permbrapa
Fati Nuk Um Erdh Po UNe Vet Kthehem
Mbrapa Tash Une Po Vi E Ju Rreni
Shuplaka Sod Osht Dita Jem Qe Ka
Me Ju Dal Flaka Thire ti kan dush..
Se na po e kallmi Bashk me shokin
Tem hiq spo e nalmi Nxeje sa ma shum.
Bone venin shkrum
Je ma e dallumja per ty qes edhe plum
Po vi apet po vi fllow po vi me zo
Teton boni WoW
2x
Un jom njetri thjesht nuk jom ka livdona
Repin e kom n zemer e me ta nuk ndrrona
Me ta nuk ndrrona e as nuk jap pare
Se jom "MC" kjo shihet ashiqare...

Ref.(2x)
Qe M.F 2-y veta po vina
Jena mat mdhajt na njeh krejt rrethina
We do ti Gold-i Edhe Mox.x jena
Te panalshem derisa t'nalet Hip Hop-i...

Rep.2 R.M

emox en ma g golden mc
jena veq 2.veta dhipat per mi ihh
skeni me pa skeni me ni
ski rap super fuqi
se veq vocali jem ksi bita mun met ngi.
e di jena hight gjdo sezon bojna boom
sille ka ta sillsh ski si na o lloku
e di ju keni qef me jav lon ket shit
po edhe me jav lon sdini me perdor

skeni talnet per rep e munoni me bo diqka
kur une jav gjuj fellqat ju ngoni se qa tha
se veni nuk jav rroki saher foli ju domtoj se
i kom rimat e rona saher nbeat i shloj
e kom dostin ngat qe per rap hiq nuk nalet
saher bim sene t'reja nenstop ju llakum
tash ngoni se qa thash qa pruna e qa lash
se boj rap tfort kuur dhezi Hashash

Ref.(2x)
Qe M.F 2-y veta po vina
Jena mat mdhajt na njeh krejt rrethina
We do ti Gold-i Edhe Mox.x jena
Te panalshem derisa t'nalet Hip Hop-i...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020