Teksti Origjinal

kur mendoj per heronjte neper libra
them sa e mbrojtur ka qene kjo bote
dhe per akoma desh besova
se keta heronj akoma ekzistojne.

Por kur zbres ne boten time reale
stomaku me perzihet e jame gati te vjell
T'i nxjerr nga trupi dhe me force t'i hedh
te gjithe hipokrite edhe hale

ref:
do flas(hej), po po tani do flas(huuuouu)
me ne jetojne cdo dite kaq shume hipokrite
do flas(hej), po po tani do flase(huuouuu)
sa shume hipokrite po shtiohen cdo dite

Po e pranoj,njerez jemi te gjithe
sigurishte gabime bejme,bejme me shumic
po si munde te pranoj njerez hipokrite
qe te qeshin ne sy ,e ta fusin cdo dite.

Do isha i lumtur boten ta kisha ne dore
vetem per nate,qofte vetem per nje cast
po te zhdukja hipokritet dhe servilet te tere,kam frik se ne funde
do te mbeteshim shume pak...

ref:
do flas(hej), po po tani do flas(huuuouu)
me ne jetojne cdo dite
kaq shume hipokrite
do flas(hej), po po tani do flase(huuouuu)
sa shume hipokrite po shtiohen cdo dite

( Do flase,po po taNI DO FLAS
DO FLAS ,PO PO TANI DO FLAS)

do flas(hej), po po tani do flas(huuuouu)
me ne jetojne cdo dite
kaq shume hipokrite
do flas(hej), po po tani do flase(huuouuu)
sa shume hipokrite po shtiohen cdo dite

do flas(hej), po po tani do flas(huuuouu)
me ne jetojne cdo dite
kaq shume hipokrite
do flas(hej), po po tani do flase(huuouuu)
sa shume hipokrite po shtiohen cdo dite

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020