Teksti Origjinal

Real'Son
Ora 5 e mengjesit drita don me dal
club-i ene full me njerz zdin per mu nal
po per mu vec Cajo e kall
pe ndjej se naten kom me ja fal

e vrej se mu je ka mshikon
kur mdel para syve mu shum po ma con
ti je shum crazy femen femen
a bon me dit qysh e ki çat emer

po du me u knaç me ty ket nat
hajde me mu se un tdhuroj shum fat
me bukuri prej tjerave dallohesh
stilin okey e ki po du tum afrohesh

nuk e di çka mendon ti per mu
po du ma shpejt me ti me u bashku
hajde zemer afrohu te un ma shpejt
duhet ta mendosh se si un ski me xhet

Don Gima ref:2x
Ajo zdo me ardh me mu
Vec ni sen un du mi thon
kur se lo me u largu
se tash erdhi koha jon
Ajo ajo aaa ajo ajo

erdhi koha nshpi me shku
tash du me dit a po vjen ti me mu
ti vendos a vjen a svjen
du me e zgjedh ma shpejt ket problem

po them me gjith zmr se du tjem me ty
tona senet me ty me i kry
shoh plot çika po menja mrin te ti
jom i gatshem per me tmar nshpi

rall per diko un kshtu kam mendu
dije zmr vec ti je per mu
kejt senet per ty un i boj
deri nfund tbotes per ty une shkoj

teper i lodht por xhumi nuk po mzen
ajo ska me ardh un vetes po i them
po shpresat asniher nuk i humbi
un e di se ky nuk o fundi

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020