Teksti Origjinal

Me ke lan,
kur me se shumti pata nevoj per ty.
Me ke than
ti prej sodit ski qka lyp n'ket shpi
shpirtin me more nqaf e jeten ma ke nxi
nuk e di qysh mujte me lan gruan me fmi

REF:
I padrejt ne qaf me more mu
ndjenja s'kishe pas as per fmit e tu
Per nje tjeter familje mke shkatrru
dije zoti madh ty ka met denu

Te kam dasht me shum se gjithcka
qe kam pas n'jet
i pashpirt kshtu mem vra e paske pas njet,
tjeter kush paska vler me shum se fmit e tu
aaa sa shum kam gabu qe ty t'kam besu

REF 2x:
I padrejt ne qaf me more mu
ndjenja s'kishe pas as per fmit e tu
Per nje tjeter familje mke shkatrru
dije zoti madh ty ka met denu

DIJE ZOTI MADH TY KA MET DENU

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020