Teksti Origjinal

(Rrespekt për të gjith ata që kan punuar rreth këngeve te mia vetem që publikut te ja krijoj një ndjesi të mirë)

Hajde tash krejt t'shkojm bashk durt naaalt

Ref 4x
Ju anej edhe ju knej
Qoni durt nalt
Krejt ndihemi OK
Sdi valla ktu te na hiti vrina jo nuk ka.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019