Teksti Origjinal

Ref:2x
............................................................
Ja majn vetit nalt thojn une shoki vraj
Ja bojn qefin vetit fillojn tani shajn
Ata qe sfolin shum ata jon te rrezikshem
Si sheh ka te dalin jo si plumi i tejdukshem
............................................................

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021