Teksti Origjinal

Un po qaj ti po qesh,
Hajt se 1 dit ke me marr vesh,
As ty larg skamet shku,
Kime dasht me kan prap me mu.
As met mir As met keq,
Dashurin se kupton 1 dreq.
Per inati t'keqen thu,
Ah sa shtrejt ke me pagu,
Hajt zemer se vjen dita jem,
Ky emer nje dit do te dhemb!

Ref:2x
Pa fjal zemer pa fjal,
Krejt qka pata mike marr,
Pa fjaaaal, Kurr sta boj HALLALL!
Pa fjal zemer pa fjal,
Krejt qka deshta mi ke ndal,
Pa fjaaaal, Veq ty kurr HALLALL!

As met mir As met keq,
Dashurin se kupton 1 dreq,
Per inati t'keqen thu,
Ah sa shtrejt ke me pagu,
Un po qaj ti po qesh,
Hajt se 1 dit ke me marr vesh,
As ty larg skamet shku,
Kime dasht me kan prap me mu,
Hajt zemer se vjen dita jem,
Ky emer nje dit do te dhemb!

Ref:2x
Pa fjal zemer pa fjal,
Krejt qka pata mike marr,
Pa fjaaaal, Kurr sta boj HALLALL!
Pa fjal zemer pa fjal,
Krejt qka deshta mi ke ndal,
Pa fjaaaal, Veq ty kurr HALLALL!

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019