Teksti Origjinal

Qysh moj zemre sje kujtu
Ni mesazh me ma dergu
Kot skan fol e kot skan than
Kerkuj bes nuk ban mi zan

REF
Qysh na koka kshtu kjo jet
Njeri Mirë Gjithmon Me Hek
E Çka Ndodhi Hiq Se Di
Besnik Banu e Bes Mos Zi

Une moj zemer sbesoj ma
Kshtu dashnija nuk e ka
Une me t'thirr tim e shujt
Mos i ban njerzit me vujt

REF
Qysh na koka kshtu kjo jet
Njeri Mirë Gjithmon Me Hek
E Çka Ndodhi Hiq Se Di
Besnik Banu e Bes Mos Zi

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020