Teksti Origjinal

krejt te thon je perfekte kujt sja the 1 pershendetje
asnjeher sdashurove nje fjal tmir kujt sja fole

zemer ti e di qe veq un ta thej mendjen
zemer ti e di qe gjithmon e boj tenen 2ref.

krejt te thon je trheqse qe mendon veq per vete
asnjeher sdashurove nje fjal tmir kujt sja fole

zemer ti e di qe veq une ta thej mendjen
zemer ti e di qe gjithmon e boj temen 2ref.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021