Teksti Origjinal

N'rrugic tuj kalue
Syve s'ju besova
Kur te pash me tjetrin
Nder kam m'u dridh toka

Ti ike prej meje
T'verboj pasunija
Me rrahje te zemres
Matet dashunija

Matet dashunija

Ref...x2
Fshije emrin tim
Digj fotografit
Por nga zemra jote
S'mundesh me me fshi

Me t'pa bukuroshe
Pse nuk je shpirtmir
Tjetrit mirseerdhe
E mu lamtumir

Fjalt t'i morri era
Nga kurthi lakmise
Deshte me i ndreq vetllat
I verbove syte

I verbove syt

Ref...x2
Fshije emrin tim
Digj fotografit
Por nga zemra jote
S'mundesh me me fshi

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019