Teksti Origjinal

S'kam besu qe vjen kjo dit
Un prej teje me u largu
Asnjeher s'ja fali vetes
Pse kaq shum te kam besu

Deri tash me mu ke lujt
M'i ke vra ndjenjat e mija
T'gjitha gjerat mund t'i din
Por ti s'di çka esht dashnia

Ref...x2
Fatin ti vet e ke lyp
Tash gjithçka perfundoj
Me pas vetem pak inat
Asnjeher s'me kishe fol

Vet ke dasht me ndodh keshtu
Ti me the per ne mbaroj
E vendose fatin ton
Asnjiher ma s'te kerkoj

Deri tash me mu ke lujt
M'i ke vra ndjenjat e mija
T'gjitha gjerat mund t'i din
Por ti s'din çka esht dashnia

Ref...x2
Fatin ti vet e ke lyp
Tash gjithçka perfundoj
Me pas vetem pak inat
Asnjeher s'me kishe fol

...

Ref...x2
Fatin ti vet e ke lyp
Tash gjithçka perfundoj
Me pas vetem pak inat
Asnjeher s'me kishe fol

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020