Teksti Origjinal

Veq un e ajo (ajo) (yeah yeah)
Dyt jena fajet
Veq un e ajo (ajo) (yeah yeah)
Dyt jena fajet
D D D - Komit

Sot osht dita par e javes qe na dojna veq mu pa
Ka mjaftu edhe veq 1 minut me ta nkontak me ra
Ti e ki percjell ton kohen edhe nuk je njeftu ala
A thu ku o problemi qe senet ndryshe jom ti pa (pa)
Eren tjeter nese dal me to nuk osht e imponume
Arsya qe dal une veq me to ashtu u kon e shkrume
Nuk po du me dit ku rrin veq po di me dit qa din me bo
Nuk m'intereson a ka hala skur ti mo a jo
Jom koncentru ma tej edhe tkom percjell veq ty
Nuk po bohet fjal per femra tjera ce veq ti mke pelqy
Pe paramendoj vetin me ty tisha kon ma ngat
Kejt lodhen kejt munohen se kjo pun shkon veq me fat

reff 2x
Veq un e ajo (ajo) qar thojn tjert sna pengon
Dyt jena fajet tjetra spom intereson (Yaoh)
Edi qe gjelozojn n'tjerat on kur tna shoj
Veq une me to kom me kon deri sa krejt ta kuptojn

Ajo pom kallzon per senet qi pelqejn ma shum njet
Qaq shum o mka pelqen sa nuk po di qa me vet
Amo ajo nuk e din une per to qa jom ka mendoj
I shkon mir me pas me menu edhe ajo sikur un nisoj
Duna me provu naj tjeter ide ose naj tjeter menyr
Sa her tjet mundsi me fol diqka ajo nalet veq u'mkqyr
Nuk e kom per jet por qe dal me femrat qe jon si kjo
Nuk o mka duket as ni tjeter se besom qe nuk i shoh
Para se me dal kom menu me ta ble dhuraten
Amo nuk e di a me ta pru zemer (zemer) diten a naten
Edi qe ka met pelqy se e kom bo plan per ty
Edhe nese nuk u'mkallzon ti une kom met lexu n'sy

reff 2x
Veq un e ajo (ajo) qar thojn tjert sna pengon
Dyt jena fajet tjetra spom intereson (Yaoh)
Edi qe gjelozojn n'tjerat on kur tna shoj
Veq une me to kom me kon deri sa krejt ta kuptojn

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020