Teksti Origjinal

Yeahhh Strike ty Definitivisht ty duhet
met qu njerin`spital per t`qmendurve
you be Killing mannn

(Lyrical Son)
We trade in most stories Bitch u kthy 2pac-ki gangsta rap Thug life mu ka nal sahati yeahhp P.I.N.T man the papper on the building ep How you Feelin' we pintin on you felings Po ni pom thojn fjalt po sillen neper vesh po rekrutojn repera hala ma keq
inspirimi i festimit si me mi kthy krejt prej fillimit paramendo qa muna me bo me kta hala pa ja nis jau prishi dillin spo ma nin a mak a mak rep po du me dit a kap a skap lek nesee i bon tu ba hustla me muzik duhet mi kap mi bo t`famshum edhe PIK manej shlir munesh me fry festimi t`ka bo diss se po lun qoke me tyy (phee pheeaa) qu prej gjumi Haver kur tja nis me bo muzik jo zhurum thirrum at`her yeahh yeahh mather fackaaaaa edi qe so fer bile ty t`thirrin dopsir mu ma i miri naj her

reffren:
No no no man you style ain't pretty you follow me rules on the city
step your game up and get you rhymes right(2X)
u i'm bad bad boy

MC KRESHA

Lshoje ujin bitch no Louis V shit
We run this 69 sille ka ta sillsh
Le rapin pussy yeah mos e flliq
Ti je veq sushi .. dead fish
Boyy u dont wanna start this , regardless
Ju hjekim pej hartes , natën ..
Shpates jena 300 si djemt e Spartës
Hardest ama kejt fjales ,its my word
Thirre Bacin mere hekrin dheze kerin po ja therim
Rini t`qet qe najqka , at`her meniher i nxjerrim
Hekra compa dy berreta and 1 glock
I kthejna mbrapsht .
Plot mllef most death e kickirati hard no ref
Bring the pain ones again like METH
Ata qe nuk na dojn , skan vesh (deathx2)
Swagg atack leni fjalt ju shti me kcy si ragadance
(x2)Shum i smut pidhi nans n`diskotek me ambulanc !!

reffren:
No no no man you style ain't pretty you follow me rules on the city
step your game up and get you rhymes right(2X)
u i'm bad bad boy

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020