Teksti Origjinal

Te dua te dua nuk dua te humbas
Te ndjej te ndjej me mungon cdo qast

Nje dashuri e vjeter qe kurr sdo ta harroj
Se zavendsoj me tjeter me tjeter nuk e ndrroj
Gjithmon e kujtoj diten kur jem takuar
Cdo dit e me shum n'ty jom tu dashurua
Cdo dit qe kalon mungesen tane e vrej
Cdo minut qe kalon buzet e tua i ndjej
Ti je larg ti shum larg ke shkuaaa
Cdo dit e me shum n'ty jom tu dashurua

Te dua te dua nuk dua te humbas
Te ndjej te ndjej me mungon cdo qast

Nje dashuri e vjeter qe sod po me mungon
Nje zemer e dashuruar qe kurr nuk te harron/
Nje lot qe derdhet e tretet ne faqeee
Shpresoj se nje dit un do te gjej paqeee
Cdo dit qe kalon mungesen tane e vrej
Cdo minut qe kalon buzet e tua i ndjej
Ti je larg ti shum larg ke shkuaaa
Cdo dit e me shum n'ty jom tu dashurua.

Te dua te dua nuk dua te humbas
Te ndjej te ndjej me mungon cdo qast.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019