Teksti Origjinal

Mos fol per lek se nuk kini
Hiphop me bo nuk dini
Menimin e kini ndrru komplet se as qasi sjini
Im livin life in a fast lane
smunesh mem pa se jom i nxon man

po investoni kot so per sot ama nuk e kini gjet kohen
wazhdoni me hate ama ondrrat prap nuk plotsohen
keni menu qe kini mrri po prap ju keni met nfillim t fleters
muni mi bo ni zgjedhje vetes
ti menu numrat e tiketes

menemadh nuk ka nevoj mu bo me ni kategori njerzimit
kur i kan ment si me lind sot po du me than sikur pi zvoglimit
ju pershtat secilit menen e kom nto qdo minut
bitat i kam si dinamit revalucion i cunamit

ju jeni pjes e deshtimit falimentimit pa bazen e kthimit
do me perdor ni metod qe ondrrat mesin si pi fillimit replay
kthehen fjalt qe i ki than e mo sje ti perdor
osht pak shtir mem kuptu ku pe qes qit metafor

Mos fol per lek se nuk kini
Hiphop me bo nuk dini
Menimin e kini ndrru komplet se as qasi sjini
Im livin life in a fast lane
smunesh mem pa se jom i nxon main .

t`jap emocjon heren e par kur em ki ken than qe sjom normal
2ton kom =hi mkit shit edhe me dasht mo sun dal
po menon mem napl por me dhez ha menim i gabum ha
bita jeme t smun edhe nese nuk ka vokal t knun

Mos ma keqperdor rrespektin naspektin qe tjap perkrahje
Kerkush s'tka faj qe ke met nven Ma mir qat pozit maje
Se mu Sun ma prish planin
Sma nin per asnjonin
Zoti ma ka fal zanin
Kejt ma din profesionin

2-2-2-2 2TON ko mu kon deri sa hip-hopi dek
nuk e la kerkon me prek ki sen duma me cek duna mi hek
qata qe pe prishin muziken qe kan met hala rasisht
osht koha me ndrru estrada main definitivisht

2x
Mos fol per lek se nuk kini
Hiphop me bo nuk dini
Menimin e kini ndrru komplet se as qasi sjini
Im livin life in a fast lane
smunesh mem pa se jom i nxon main

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020