Teksti Origjinal

Kur dalin plakat ne leme,
qaj neno qaj moj nene (2 here)

Me sho-shoqet duke thene,
qaj neno qaj moj nene (2 here)

Keto nuse nuk na bejne,
qaj neno qaj moj nene (2 here)

Tu themi djemve ti lene,
qaj neno, qaj moj nene (2 here)

Si ti leme e ku ti gjejme,
qaj neno qaj moj nene (2 here)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020