Teksti Origjinal

jam deh me raki moj vajz jam deh un moj me konjak
pse moj vajz sme shikjon zemra ime per ty vajton

reff:
eja eja eja ti falma mu moj vajz at dashuri
dashnin tane mu ma fal sa t'jem gjadh moj vajz
n'zemer te mbaj

jam deh me konjak moj vajz
jam deh moj me raki shum me ty
kam pas dashni kur m'shikjon me ata sy
shum me ty
kam ra n'dashni kur m'shikjon me ata sy

reff:
eja eja eja ti falma mu moj vajz at dashuri
dashnin tane mu ma fal sa t'jem gjadh moj vajz
n'zemer te mbaj

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019