Teksti Origjinal

ALBINA
Me ben te fluturoj
je ndjenja me e bukur qe un kam
per ty un egzistoj
je ai qe dua ne cdo nat
tonight tonight tonight toniiight toniiiiiiiiight

MARSELI
Ti me ben te dridhem
sa her te kam prane
vogelushja ime e vogel
ne krahe te mbaj
je zgjedhja ime me e bukur qe un kam
shum te dua tyyyy

ALBINA
Nje her te perqafoj
do e ndjesh ti zemren sa te do
me ty un jam gjithmone
do jesh ti zemra ime pergjithmone
tonight tonight tonight toniiight toniiiiiiiiight

MARSELI
Ti me ben te dridhem
sa her te kam prane
vogelushja ime e vogel
ne krahe te mbaj
je zgjedhja ime me e bukur qe un kam
shum te dua tyyyyyy

MARSELI
One step,two step i'm here now just stop your eyes
three step,four step baby you are my paradise,
can u feel my love
hey girl inside you heart
you are in my mind everytime...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020