Teksti Origjinal

Ref:2x B52
.......................................................................
Du me urdhnu pergjdo dit si n'film
Se e di qysh osht me jetu si n'film
Ngjarje dverrteta kejt jeta si n'film
Tana tkqijat e tmirat originall si n'film
.......................................................................

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020