Teksti Origjinal

Ref:2x
........................................................
Qoni durt na na nalt
Qoni durt na na nalt
Se kudo qe po shkojm
Neve na dojn
........................................................

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020