Teksti Origjinal

B52
.......................................................................
Gzuar ket dit si vitin e ri
Albana B52 edhe Brezi Ri
Dridhe belin zemer e mos ta nin palla
Dridhi betht se ja nisi vallja
Osht kohe moderne u zhduk marrja
Kejt pe thejn pe gjejn partnerin
Qashtu qysh to ngjarja
Nuk dina mu nal veq dina me kall
Cili o DJ le ta qon pesh ket sall
.......................................................................

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020