Teksti Origjinal

daimi njemije here jam mundu mu dashuru por dashnine e pare oj zemer kurr se kam harru.njemije here jam mundu me u dashuru por dashnine e pare kurr se kam harru.kot e kam qe theri zemren te dashuroj tjeter femer.dashni tjera tash do vijne badihava ne zemer s hine.zemra ime eshte si gur kush hyn brenda nuk del kurr.mka marre malli shume met pa ah dashni dashni e pare. kot e kam qe theri zemren te dashuroj tjeter femer.dashni tjera tash do vijne badihava ne zemer s hine

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019