Teksti Origjinal

Sebashku...
Udhes se malit kur vije
Dridhe moj zyzeza dridhe
dridhe moj dridhe moj
dridhe moj shamine jeshile
udhes se malit kur vije dridhe moj zyzeza dridhe
dridhe moj dridhe moj
dridhe moj shamine jeshile2x

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021