Teksti Origjinal

okej okej okej okej keej kej j - a jem down numer
rrypat mani lidhun jena tu gju ground si battle evil
magji da 5 9 and lyrical shady
ju dalim on prime time me sene new illy
spanglisht shqip a anglisht
ti m'bon diss une t'boj me gisht
ruju po gabon mu ba mangi rasisht
goja qa t'bon t'shtin borgj deri n'fyt

ky osht vec ni remake,remake-in e dyt son
ka mu kan reperi preferun i fmis tone
babi reper po profesioni spi shkon
mami n'mengjes heret n'shpi shkon
n'fund edhe prap mes per fmin depresion
hala,per rap kulture ky tipi raporton
hala,so rap hala trend dy milion
still piph still skena skemi zgat

made you click look phuf tabullarasa
left to right hook,you ain't even in my class a
do me dit shkurt shqip qa menon masa
ik pi ktuhit,kurr ma mos ju pafsha
heey,lshoma senin en disko
nese je dick rider matherfucker get ya

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019