Teksti Origjinal

Qpo perzihet prizereni
nau kan qart zotnin ner veti
nau kan qart o zotnit ner veti
ajjj shaqir aga qaj rrust rexhepi
rrust rexhepi naj hypi atit
qoshum

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019