Teksti Origjinal

Fol me goj e kqyr me sy djal
Me dor mos me prek x2

Per mu baba krejt katundin
Beso djal e djeg x2

Ref...x2
Lypem djal siç esht adet
E une punen e kry vet
Un jam djal prej çik e shpis
Por ja boj hatrin dashnis

Jaranin e rruj bre djal
Mos u ban merak x2

Kurr mos vdeksha pa t'ardh ty
Djalo me duvak x2

Ref...x2
Lypem djal siç esht adet
E une punen e kry vet
Un jam djal prej çik e shpis
Por ja boj hatrin dashnis

...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020