Teksti Origjinal

Warap warap ti thirrna top boys
sit vina na meniher ja nisna lojes
bukuroshet vin rakin e rabin e pin
ata me ato e din neve na njohin per pik
Gilani rap prodhus me shum talenta shokus
na thojn edhe eksportus WEED konsumus
per gjinin femrore shpuz per kto jom garantus
reperat i fshi si shpuz not ... lose (llus)
vina pi n'qiell city si rollet ju silli
jom jack-pot per hip hop ti thirrem mr.Milley
G to the G vi nga e vogla ITALII homie
zonin ma nin qaty ku iden nuk e kii homie
t'helmoj si plin sedin ama sjom latin
qasi qa ti pin killen e kalli me benzin mann
kena na dissa per vit t'ri n'bredh lodra
mi shpall luft i qes me shatora n'kodra

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020