Teksti Origjinal

evet nana djalin evet qka don ti
ley lim le
evet nana djalin evet qka don ti
ley lim le
evet nana djalin evet qka don tiii
ley lim le

ah un edu moj nana ime xhemilen
ley lim le
ley lim le
ley lim le

(2)reff
ley lim le

xhemilja mor biri nanes sosht per te na
ley lim le
xhemilja mor biri nones sosht per te naaa
ley lim le
xhemilja mor biri nanes sosht per tenaaaa
ley lim le

ahhhh se na jena fukara xhemile
(5)reff ley lim leee

xhemilen mor biri nanes shum e du
ley lim le
xhemilen mor biri nanes shum edu
ley lim le
xhemilen mor biri nanes shum edu
ley lim le
ah ajo esht vetem per mu xhemile
ley lim le

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020