Teksti Origjinal

..................................................
Une e boj boj boj boj
Edhe pse e di qe osht osht osht kejt autotun
Une jom i pari qe e shti ket muzik in in in
Nese sju pelqen jasht rraus rraus
..................................................

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020