Teksti Origjinal

Shaqiri...
Hajde çiko hajde
Hajde hyn ne valle
Kur po lun me bel me krah
Zemrat krejt na i kalle x2

Afrimi...
Hajde çiko hajde
Hajde hyn ne mes
Qe sa koh moj çiko
Ket nat po e pres x2

Shkurtja...
Hajde çiko hajde
E mos rri nen hije x2

Po te rrin ato dimi
O per mrekulli x2

Shyhretja...
Lum per ty moj çiko
Qe t'paska rrit nona
Ani ma shtatin çiko
O per dy kollana x2

...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021