Teksti Origjinal

........................................................
Fitoj nejum e kom gjepin ....
Zdi rrejem qe lypem gjejem
Veni ka nevoj
E boj ket loj per vete
Njerzit po e bojn
Kur kthena knej inatqort mej pershendete

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021