Teksti Origjinal

vllzojm kete naaaaaaaaat
ti mos u ndal
jeto jeeeet e mos pushooooo
sonte eshte nata jon nata jo
let festojm hiq pa ndal

Up in the air
up in the air
losin your minde baby
like you dont care

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019