Teksti Origjinal

..........................................................
Fitoj pi neje e kom xhepin teme
Zdi trrej une qe lypem gjejem
Kur ti skupton vendin ton e boj ton
Ti fol se trem kon
E boj ket loj per vete
Njerzit po repojn po po repojn nvete
Kur kthena une kneje inaqort jon tu flete
Kom vllezen e kusheri qe per mu plot godasin
Me shtu asin n'Ramek o si me lshu gazin
Burrnin ta vrasin sje burr ti per ty sta rrasin
Kan shku ment e kreve ti

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021