Teksti Origjinal

Zemra po me troket
Mos ka ndonje sekret
Nuk mundem te besoj
Valle une po dashuroj 2x

Prane te ndjej
Por jo ste gjej
Sa prane ty te ndjej
Por jo ste gjej

Si nje zjarr vjen ti
Me rremben me magji
Dhe me tjeterson
Ne parajse me con
Befas kur vjen ti
Zemra ndjen dashuri
Dhe me tjeterson
Ne parajse me con 2x

Ne enderr te shikoj
Sa shume te adhuroj
Mbi dete fluturoj
Mirazhin tend kerkoj

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020