Teksti Origjinal

E Rash n'krah djatht
N'krah djatht u qova
Vorrit tem selam i qova
Vorrit Tem xhehnetli
Trup vetit un i di
N'trup vetit mbi islam
Melaqet e zotit
N'krah djatht i kom

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020