Teksti Origjinal

A ishte enderr apo realitet,
a ishte genjeshter apo e vertete?!

Por e gjithe kjo mu be e kaluar ne jete,
nje dyshim ne mua ende me ka mbet.

Largohuni te gjithe dua te jem vet,
me kujtimet dhe dhimbjen qe ne zemer me kane mbet;
As lotet as dhimbja jo nuk me mungojne,
disa kujtime si tinguj po jehojne.

Un po humbem neper kohe,
kthehem prapa pas vrapoj,
ti me mban ne jete,
tmesohem pa ty harroj...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020