Teksti Origjinal

ti ma more zemren mua
ti moj ma copetove
ti ma more zemnren mua
ti moj ma copetove
si ste vjen gjynah per mua
ty moj katile
si ste vjen gjynah per mua
ti moj katile
dua te jem gjithmone ty
pse me lene ne vetmi
dua te ejem gjithmone me ty
pse me le ne vetmi
do te dua moj zemra ime
deri sa te vdes
do te dua moj zemra ime
deri sa te vdes
pse me ben mua te vuaj
pse me ben te qaj
pse me ben mua te vuaj
pse me ben te qaj
ty ta fala jeten time
larg jeton nga zemzra ime
ty ta fala jeten time
larg jeton nga zemra ime
le le le le le le le le
le le le le le le le le

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019