Teksti Origjinal

Cyanide
............................................................
Moti sjena ni ej moti sjena pa
Jom kthy veq me thy me do drrasa me qa
E ki famen e shkurt e clikin e lodht
Spotin shum te fort po muziken hala dopt
Dost unë e boj dollarin unë e boj dhe euron
Veq 1 sen se boj kurr sboj kang me BLERON
Me dialekte n'dryshme kujdes aj tmerron
Qaja qika qatje njeri shum e rond
Ti qe paske ngel kush ska ka ti mer
Repera sod jon bo plot me karakter
Do ta njekin femnen e do t'lypin fer
Thojn qe jon gangstera e si fmi kan bo sher
Ska nevoj mu dhez hiq une shoh mrapa tymit
Kta qe vijn okolla kta i shoh me bisht tsynit
Intelektual qe miret me rep
Vlera e tmirav e majn distancen e vet
............................................................

Ref:2x Cyanide
............................................................
Nese doni me pi ey qoni durt nalt
Nese doni me ni ey qoni durt nalt
Nese doni me qi ey qoni durt nalt
Qoni durt nalt dost qoni durt nalt dost
............................................................

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019