Teksti Origjinal

shishja that, ngat krevetit
pluuss ni femen e gat , emrin sja di as vetit le mo asaj
qyre kjo tjetra !! vet e 3ti kokna
(vet i 3ti kokna) 2x, man vet i 10ti qohna
mirmengjeti dita nis , kryt tum dhimt
e kejt tu mu llis, um shkojn nerva mvjen me vill
njejt si dje replik repriz
edhe sot , dei kur me jetu un kshtu (edhe sot 5x)
spo muna mu kfill, ftyra ngjyra fake
papaka me perik,detyra mnyra e par qysh muna me ju ik
paranoja ( huhh ) , polici me ni drit
ja nisi me ma thi, durt ngjepa tu mi shti
2 heda edhe 1 vi , plus della npolici
kriminel i famshem, edhe V.I.P

IM A ROCK N ROLL STAR, STAR
(drug rock`n`roll , bad ass)
CUZ` IM A ROCK N ROLL STAR, STAR
WE OWN DRUGS ROCK N ROLL, BAD ASS DIRTY HOUSE
WE OWN DRUGS ROCK N ROLL, BAD BITCHES DIRTY HOUSE (2X)

pare , alkool
rabi shum i rim, pom shtim mu koll
femna shum e re . nvesh m`fol
ja boj my ring, shiny gold
kjo tipka po lyp what??, per femna dead cold
kejt kan qef me kon rreth teje, kur e bon 1 sen tfort
hip-hop and rock`n`roll, lej foret qiti rapet roll
vazhdojm me storien e radhes, my shiny disco balls
per baseball , femna laget waterfall
so kjo pytje true or false, my shiny disco balls

IM A ROCK N ROLL STAR, STAR
(drug rock`n`roll , bad ass)
CUZ` IM A ROCK N ROLL STAR, STAR
WE OWN DRUGS ROCK N ROLL, BAD ASS DIRTY HOUSE
WE OWN DRUGS ROCK N ROLL, BAD BITCHES DIRTY HOUSE (2X)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019