Teksti Origjinal

N'telefon nje thirje ne mengjes
Me piklloj me humbi cdo shpres
Ishte ajo Ze i mekur e plot vaj
Ishte fundi por nuk ishte xhelja saj

Me degjo e tha bane zemren gur
Mo sdo jemi se bashku si dikur
Me kan fejuar me dikan qe nuk e njo
Po zemra ime per veq teje tjeter sdo

Lotet smunda me i ndal e degjova fjal per fjal
Nje dashuri e paster sot perfundoj me lot
Lotet smunda me i ndal e degjova fjal per fjal
Nje dashuri e paster sot perfundoj me lot

N'telefon biseda ishte flaj
Ishte thirja fundit nga ajo
Nuk i haroj fjalt e fundit
Qe mi tha m'tha mbaje veten
Se mbaroj gjithcka

Lotet smunda me i ndal e degjova fjal per fjal
Nje dashuri e paster sot perfundoj me lot
Lotet smunda me i ndal e degjova fjal per fjal
Nje dashuri e paster sot perfundoj me lot

Lotet smunda me i ndal e degjova fjal per fjal
Nje dashuri e paster sot perfundoj me lot
Lotet smunda me i ndal e degjova fjal per fjal
Nje dashuri e paster sot perfundoj me lot

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019